• +420 608 062 016
  • reditelka@skola-petrovice.cz
  • čp. 5, 403 37 Petrovice
  • Rozvrh hodin

    platný od 1. 9. 2020
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Český jazyk 1. ročník
    Michalová
    08:00
    08:45
    1. ročník
    Český jazyk 1. ročník
    Šamsová
    08:00
    08:45
    1. ročník
    Český jazyk 1. ročník
    Michalová
    08:00
    08:45
    1. ročník
    Český jazyk 1. ročník
    Michalová
    08:00
    08:45
    1. ročník
    Český jazyk 1. ročník
    Michalová
    08:00
    08:45
    1. ročník
    Matematika 1. ročník
    Michalová
    08:55
    09:40
    1. ročník
    Prvouka 1. ročník
    Kučerová
    08:55
    09:40
    1. ročník
    Matematika 1. ročník
    Michalová
    08:55
    09:40
    1. ročník
    Český jazyk 1. ročník
    Michalová
    08:55
    09:40
    1. ročník
    Matematika 1. ročník
    Michalová
    08:55
    09:40
    1. ročník
    Tělesná výchova 1. ročník
    Trojanová
    10:00
    10:45
    Praktické činnosti 1. ročník
    Šamsová
    10:00
    10:45
    1. ročník
    Matematika 1. ročník
    Michalová
    10:00
    10:45
    1. ročník
    Prvouka 1. ročník
    Kučerová
    10:00
    10:45
    1. ročník
    Anglický jazyk 1. ročník
    Kučerová
    10:00
    10:45
    Tělesná výchova 1. ročník
    Trojanová
    10:55
    11:40
    Praktické činnosti 1. ročník
    Šamsová
    10:55
    11:40
    1. ročník
    Český jazyk 1. ročník
    Michalová
    10:55
    11:40
    1. ročník
    Výtvarná výchova 1. ročník
    Šamsová
    10:55
    11:40
    1. ročník
    Český jazyk 1. ročník
    Michalová
    10:55
    11:40
    1. ročník
    Český jazyk 1. ročník
    Michalová
    11:50
    12:35
    1. ročník
    Hudební výchova 1. ročník
    Leistnerová
    11:50
    12:35

    Pondělí

    • Český jazyk 1. ročník Michalová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 1. ročník Michalová
      08:55 - 09:40
    • Tělesná výchova 1. ročník Trojanová
      10:00 - 10:45
    • Tělesná výchova 1. ročník Trojanová
      10:55 - 11:40
    • Český jazyk 1. ročník Michalová
      11:50 - 12:35

    Úterý

    • Český jazyk 1. ročník Šamsová
      08:00 - 08:45
    • Prvouka 1. ročník Kučerová
      08:55 - 09:40
    • Praktické činnosti 1. ročník Šamsová
      10:00 - 10:45
    • Praktické činnosti 1. ročník Šamsová
      10:55 - 11:40

    Středa

    • Český jazyk 1. ročník Michalová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 1. ročník Michalová
      08:55 - 09:40
    • Matematika 1. ročník Michalová
      10:00 - 10:45
    • Český jazyk 1. ročník Michalová
      10:55 - 11:40
    • Hudební výchova 1. ročník Leistnerová
      11:50 - 12:35

    Čtvrtek

    • Český jazyk 1. ročník Michalová
      08:00 - 08:45
    • Český jazyk 1. ročník Michalová
      08:55 - 09:40
    • Prvouka 1. ročník Kučerová
      10:00 - 10:45
    • Výtvarná výchova 1. ročník Šamsová
      10:55 - 11:40

    Pátek

    • Český jazyk 1. ročník Michalová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 1. ročník Michalová
      08:55 - 09:40
    • Anglický jazyk 1. ročník Kučerová
      10:00 - 10:45
    • Český jazyk 1. ročník Michalová
      10:55 - 11:40
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Český jazyk 2. ročník
    Kučerová
    08:00
    08:45
    Český jazyk 2. ročník
    Kučerová
    08:00
    08:45
    Český jazyk 2. ročník
    Kučerová
    08:00
    08:45
    Český jazyk 2. ročník
    Kučerová
    08:00
    08:45
    Český jazyk 2. ročník
    Kučerová
    08:00
    08:45
    Matematika 2. ročník
    Kučerová
    08:55
    09:40
    Prvouka 2. ročník
    Kučerová
    08:55
    09:40
    Matematika 2. ročník
    Kučerová
    08:55
    09:40
    Matematika 2. ročník
    Kučerová
    08:55
    09:40
    Matematika 2. ročník
    Kučerová
    08:55
    09:40
    Tělesná výchova 2. ročník
    Trojanová
    10:00
    10:45
    Výtvarná výchova 2. ročník
    Kučerová
    10:00
    10:45
    Matematika 2. ročník
    Kučerová
    10:00
    10:45
    Prvouka 2. ročník
    Kučerová
    10:00
    10:45
    Anglický jazyk 2. ročník
    Kučerová
    10:00
    10:45
    Tělesná výchova 2. ročník
    Trojanová
    10:55
    11:40
    Praktické činnosti 2. ročník
    Kučerová
    10:55
    11:40
    Český jazyk 2. ročník
    Kučerová
    10:55
    11:40
    Český jazyk 2. ročník
    Kučerová
    10:55
    11:40
    Český jazyk 2. ročník
    Kučerová
    10:55
    11:40
    Hudební výchova 2. ročník
    Michalová
    11:50
    12:35

    Pondělí

    • Český jazyk 2. ročník Kučerová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 2. ročník Kučerová
      08:55 - 09:40
    • Tělesná výchova 2. ročník Trojanová
      10:00 - 10:45
    • Tělesná výchova 2. ročník Trojanová
      10:55 - 11:40

    Úterý

    • Český jazyk 2. ročník Kučerová
      08:00 - 08:45
    • Prvouka 2. ročník Kučerová
      08:55 - 09:40
    • Výtvarná výchova 2. ročník Kučerová
      10:00 - 10:45
    • Praktické činnosti 2. ročník Kučerová
      10:55 - 11:40

    Středa

    • Český jazyk 2. ročník Kučerová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 2. ročník Kučerová
      08:55 - 09:40
    • Matematika 2. ročník Kučerová
      10:00 - 10:45
    • Český jazyk 2. ročník Kučerová
      10:55 - 11:40
    • Hudební výchova 2. ročník Michalová
      11:50 - 12:35

    Čtvrtek

    • Český jazyk 2. ročník Kučerová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 2. ročník Kučerová
      08:55 - 09:40
    • Prvouka 2. ročník Kučerová
      10:00 - 10:45
    • Český jazyk 2. ročník Kučerová
      10:55 - 11:40

    Pátek

    • Český jazyk 2. ročník Kučerová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 2. ročník Kučerová
      08:55 - 09:40
    • Anglický jazyk 2. ročník Kučerová
      10:00 - 10:45
    • Český jazyk 2. ročník Kučerová
      10:55 - 11:40
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Český jazyk 3. ročník
    Leistnerová
    08:00
    08:45
    Matematika 3. ročník
    Leistnerová
    08:00
    08:45
    Český jazyk 3. ročník
    Leistnerová
    08:00
    08:45
    Český jazyk 3. ročník
    Šamsová
    08:00
    08:45
    Anglický jazyk 3. ročník
    Špetová
    08:00
    08:45
    Matematika 3. ročník
    Leistnerová
    08:55
    09:40
    Český jazyk 3. ročník
    Leistnerová
    08:55
    09:40
    Matematika 3. ročník
    Leistnerová
    08:55
    09:40
    Matematika 3. ročník
    Leistnerová
    08:55
    09:40
    Anglický jazyk 3. ročník
    Špetová
    08:55
    09:40
    Prvouka 3. ročník
    Michalová
    10:00
    10:45
    Český jazyk 3. ročník
    Leistnerová
    10:00
    10:45
    Anglický jazyk 3. ročník
    Špetová
    10:00
    10:45
    Praktické činnosti 3. ročník
    Michalová
    10:00
    10:45
    Prvouka 3. ročník
    Michalová
    10:00
    10:45
    Český jazyk 3. ročník
    Michalová
    10:55
    11:40
    Matematika 3. ročník
    Leistnerová
    10:55
    11:40
    Český jazyk 3. ročník
    Leistnerová
    10:55
    11:40
    Český jazyk 3. ročník
    Michalová
    10:55
    11:40
    Výtvarná výchova 3. ročník
    Špetová
    10:55
    11:40
    Tělesná výchova 3. ročník
    Špetová
    11:50
    12:35

    Tělesná výchova 3. ročník
    Špetová
    12:40
    13:25
    Hudební výchova 3. ročník
    Michalová
    11:50
    12:35

    Pondělí

    • Český jazyk 3. ročník Leistnerová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 3. ročník Leistnerová
      08:55 - 09:40
    • Prvouka 3. ročník Michalová
      10:00 - 10:45
    • Český jazyk 3. ročník Michalová
      10:55 - 11:40
    • Tělesná výchova 3. ročník Špetová
      11:50 - 12:35
    • Tělesná výchova 3. ročník Špetová
      12:40 - 13:25

    Úterý

    • Matematika 3. ročník Leistnerová
      08:00 - 08:45
    • Český jazyk 3. ročník Leistnerová
      08:55 - 09:40
    • Český jazyk 3. ročník Leistnerová
      10:00 - 10:45
    • Matematika 3. ročník Leistnerová
      10:55 - 11:40

    Středa

    • Český jazyk 3. ročník Leistnerová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 3. ročník Leistnerová
      08:55 - 09:40
    • Anglický jazyk 3. ročník Špetová
      10:00 - 10:45
    • Český jazyk 3. ročník Leistnerová
      10:55 - 11:40

    Čtvrtek

    • Český jazyk 3. ročník Šamsová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 3. ročník Leistnerová
      08:55 - 09:40
    • Praktické činnosti 3. ročník Michalová
      10:00 - 10:45
    • Český jazyk 3. ročník Michalová
      10:55 - 11:40
    • Hudební výchova 3. ročník Michalová
      11:50 - 12:35

    Pátek

    • Anglický jazyk 3. ročník Špetová
      08:00 - 08:45
    • Anglický jazyk 3. ročník Špetová
      08:55 - 09:40
    • Prvouka 3. ročník Michalová
      10:00 - 10:45
    • Výtvarná výchova 3. ročník Špetová
      10:55 - 11:40
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Český jazyk 4. ročník
    Menčlová
    08:00
    08:45
    Český jazyk 4. ročník
    Menčlová
    08:00
    08:45
    Český jazyk 4. ročník
    Menčlová
    08:00
    08:45
    Anglický jazyk 4. ročník
    Špetová
    08:00
    08:45
    Český jazyk 4. ročník
    Menčlová
    08:00
    08:45
    Matematika 4. ročník
    Menčlová
    08:55
    09:40
    Anglický jazyk 4. ročník
    Špetová
    08:55
    09:40
    Matematika 4. ročník
    Menčlová
    08:55
    09:40
    Český jazyk 4. ročník
    Menčlová
    08:55
    09:40
    Matematika 4. ročník
    Menčlová
    08:55
    09:40
    Český jazyk 4. ročník
    Menčlová
    10:00
    10:45
    Matematika 4. ročník
    Menčlová
    10:00
    10:45
    Hudební výchova 4. ročník
    Menčlová
    10:00
    10:45
    Matematika 4. ročník
    Menčlová
    10:00
    10:45
    Český jazyk 4. ročník
    Menčlová
    10:00
    10:45
    Vlastivěda 4. ročník
    Menčlová
    10:55
    11:40
    Přírodověda 4. ročník
    Menčlová
    10:55
    11:40
    Anglický jazyk 4. ročník
    Špetová
    10:55
    11:40
    Výtvarná výchova 4. ročník
    Menčlová
    10:55
    12:35
    Přírodověda 4. ročník
    Menčlová
    10:55
    11:40
    Tělesná výchova 4. ročník
    Špetová
    11:50
    13:25
    Informatika 4. ročník
    Kučerová
    11:50
    12:35

    Praktické činnosti4. ročník
    Menčlová
    11:50
    12:35
    Vlastivěda 4. ročník
    Menčlová
    11:50
    12:35
    Informatika 4. ročník
    Kučerová
    11:50
    12:35

    Praktické činnosti4. ročník
    Michalová
    11:50
    12:35

    Pondělí

    • Český jazyk 4. ročník Menčlová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 4. ročník Menčlová
      08:55 - 09:40
    • Český jazyk 4. ročník Menčlová
      10:00 - 10:45
    • Vlastivěda 4. ročník Menčlová
      10:55 - 11:40
    • Tělesná výchova 4. ročník Špetová
      11:50 - 13:25

    Úterý

    • Český jazyk 4. ročník Menčlová
      08:00 - 08:45
    • Anglický jazyk 4. ročník Špetová
      08:55 - 09:40
    • Matematika 4. ročník Menčlová
      10:00 - 10:45
    • Přírodověda 4. ročník Menčlová
      10:55 - 11:40
    • Informatika 4. ročník Kučerová
      11:50 - 12:35
    • Praktické činnosti4. ročník Menčlová
      11:50 - 12:35

    Středa

    • Český jazyk 4. ročník Menčlová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 4. ročník Menčlová
      08:55 - 09:40
    • Hudební výchova 4. ročník Menčlová
      10:00 - 10:45
    • Anglický jazyk 4. ročník Špetová
      10:55 - 11:40
    • Vlastivěda 4. ročník Menčlová
      11:50 - 12:35

    Čtvrtek

    • Anglický jazyk 4. ročník Špetová
      08:00 - 08:45
    • Český jazyk 4. ročník Menčlová
      08:55 - 09:40
    • Matematika 4. ročník Menčlová
      10:00 - 10:45
    • Výtvarná výchova 4. ročník Menčlová
      10:55 - 12:35

    Pátek

    • Český jazyk 4. ročník Menčlová
      08:00 - 08:45
    • Matematika 4. ročník Menčlová
      08:55 - 09:40
    • Český jazyk 4. ročník Menčlová
      10:00 - 10:45
    • Přírodověda 4. ročník Menčlová
      10:55 - 11:40
    • Informatika 4. ročník Kučerová
      11:50 - 12:35
    • Praktické činnosti4. ročník Michalová
      11:50 - 12:35
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Český jazyk 5. ročník
    Leistnerová
    08:00
    08:45
    Matematika5. ročník
    Leistnerová
    08:00
    08:45
    Český jazyk 5. ročník
    Leistnerová
    08:00
    08:45
    Český jazyk 5. ročník
    Leistnerová
    08:00
    08:45
    Anglický jazyk 5. ročník
    Špetová
    08:00
    08:45
    Matematika5. ročník
    Leistnerová
    08:55
    09:40
    Český jazyk 5. ročník
    Leistnerová
    08:55
    09:40
    Matematika5. ročník
    Leistnerová
    08:55
    09:40
    Matematika5. ročník
    Leistnerová
    08:55
    09:40
    Anglický jazyk 5. ročník
    Špetová
    08:55
    09:40
    Přírodověda 5. ročník
    Michalová
    10:00
    10:45
    Český jazyk 5. ročník
    Leistnerová
    10:00
    10:45
    Český jazyk 5. ročník
    Leistnerová
    10:00
    10:45
    Praktické činnosti 5. ročník
    Michalová
    10:00
    10:45
    Přírodověda 5. ročník
    Michalová
    10:00
    10:45
    Vlastivěda 5. ročník
    Kučerová
    10:55
    11:40
    Matematika5. ročník
    Leistnerová
    10:55
    11:40
    Informatika 5. ročník
    Menčlová
    10:55
    11:40
    Český jazyk 5. ročník
    Michalová
    10:55
    11:40
    Výtvarná výchova 5. ročník
    Špetová
    10:55
    12:35
    Tělesná výchova 5. ročník
    Špetová
    11:50
    13:25
    Anglický jazyk 5. ročník
    Špetová
    11:50
    12:35
    Vlastivěda 5. ročník
    Kučerová
    11:50
    12:35
    Hudební výchova 5. ročník
    Michalová
    11:50
    12:35

    Pondělí

    • Český jazyk 5. ročník Leistnerová
      08:00 - 08:45
    • Matematika5. ročník Leistnerová
      08:55 - 09:40
    • Přírodověda 5. ročník Michalová
      10:00 - 10:45
    • Vlastivěda 5. ročník Kučerová
      10:55 - 11:40
    • Tělesná výchova 5. ročník Špetová
      11:50 - 13:25

    Úterý

    • Matematika5. ročník Leistnerová
      08:00 - 08:45
    • Český jazyk 5. ročník Leistnerová
      08:55 - 09:40
    • Český jazyk 5. ročník Leistnerová
      10:00 - 10:45
    • Matematika5. ročník Leistnerová
      10:55 - 11:40
    • Anglický jazyk 5. ročník Špetová
      11:50 - 12:35

    Středa

    • Český jazyk 5. ročník Leistnerová
      08:00 - 08:45
    • Matematika5. ročník Leistnerová
      08:55 - 09:40
    • Český jazyk 5. ročník Leistnerová
      10:00 - 10:45
    • Informatika 5. ročník Menčlová
      10:55 - 11:40
    • Vlastivěda 5. ročník Kučerová
      11:50 - 12:35

    Čtvrtek

    • Český jazyk 5. ročník Leistnerová
      08:00 - 08:45
    • Matematika5. ročník Leistnerová
      08:55 - 09:40
    • Praktické činnosti 5. ročník Michalová
      10:00 - 10:45
    • Český jazyk 5. ročník Michalová
      10:55 - 11:40
    • Hudební výchova 5. ročník Michalová
      11:50 - 12:35

    Pátek

    • Anglický jazyk 5. ročník Špetová
      08:00 - 08:45
    • Anglický jazyk 5. ročník Špetová
      08:55 - 09:40
    • Přírodověda 5. ročník Michalová
      10:00 - 10:45
    • Výtvarná výchova 5. ročník Špetová
      10:55 - 12:35
    No events available!