• obrazek_2023-09-05_175255514 Školní jídelna
    Naše škola získala bronzový certifikát Skutečně zdravá škola. Jupí!

Jídelníček na tento týden

Jídelníček lze vytisknout přímo v prohlížeči PDF dokumentů.

Jídelníček na příští týden

Jídelníček lze vytisknout přímo v prohlížeči PDF dokumentů.

Zaměstnanci školní jídelny

Bc. Ivana Förster
    vedoucí školní jídelny, administrativní pracovník
    Aneta Murníková
    kuchařka
    Olga Hubená
    kuchařka
    acrobat Školní jídelna
    Dokument PDF, 1,9 MB
    acrobat Školní jídelna
    Dokument PDF, 531 kB

Pribináček, Piškoty, Ovoce, Caj
      Pokrm obsahuje tyto alergeny - Pribináček 6,7 Piškoty 1,3,11

Polévka droždová, Brokolice obalovaná a brambory
      Pokrm obsahuje tyto alergeny - Pol.droždová 1,3,7, Brokolice obalovaná 1,3, Brambory Voda se sirupem

Multi Grain Cheerios
      This multi grain cereal not only tastes delicious but is healthy for your heart. It is a good source of fiber, iron and calcium.
      Breakfast Bean and Cheese Burrito
      This burrito is made with a soft, tortilla filled with tasty pinto beans and cheddar cheese.

Cheese Pizza
      This favorite cheese pizza is made with low-fat melted mozzarella cheese and savory tomato sauce on whole grain crust.

Cinnamon Applesauce
      This naturally sweet cinnamon applesauce has no added sugars and is an excellent source of vitamin C.

Arizona Gold Bean & Cheese Burrito
      Golden melted cheese and warm pinto beans shine in a whole grain tortilla and it`s vegetarian too!