• +420 608 062 016
  • reditelka@skola-petrovice.cz
  • čp. 5, 403 37 Petrovice
  • 1. ročník – venkovní výuka (jarní květiny)

    Ve úterý 19. 3. se celý den v 1. ročníku nesl v duchu poznávání jarních květin, stromů a keřů. Na prvouce si žáci venku fotili keře, stromy i květiny. Následně si říkali, které rostliny se na fotografiích vyskytují a popisovali jejich části. Aktivitu s fotografiemi žáci zakončili ve třídě, kdy malovali zachycené rostliny na papír. Žáci se také dozvěděli, jaký rozdíl je mezi stromem a keřem. Zajímavou výtvarnou techniku si naši prvňáčci vyzkoušeli i venku, kdy malovali voskovkami a rozstřiženým brčkem Zlatý déšť.

    Na to, jak si žáci výuku užívali, se můžete podívat v naší fotogalerii. 🙂

    This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).