• +420 608 062 016
  • reditelka@skola-petrovice.cz
  • čp. 5, 403 37 Petrovice
  • Sportovní den – Malečov

    Ve středu, dne 3. 5. se naše škola, spolu s ostatními menšími školami, zúčastnila historicky první Malečovské olympiády 2023. Čekalo nás celkem 7 disciplín. Vedli jsme si výborně ve všech disciplínách a přivezli jsme také 3 medaile. Jmenovitě to byli Vojtěch, který převzal bronzovou medaili za hod kriketovým míčkem a Alenka, která přivezla dvě medaile. Bronzovou za překonání opičí dráhy a stříbrnou za skok daleký z místa. Žáci byli výborní reprezentanti a skvělý fanclub. Pro malé sportovce bylo také připraveno i drobné občerstvení formou ovoce a nápojů . Doufáme, že se olympiáda bude konat i příští rok.

    Na fotografie z celého sportovního dne se podívejte v naší fotogalerii.