• +420 608 062 016
  • reditelka@skola-petrovice.cz
  • čp. 5, 403 37 Petrovice
  • Sportovní den – Malečov

    Ve středu, dne 3. 5. se naše škola, spolu s ostatními menšími školami, zúčastnila historicky první Malečovské olympiády 2023. Čekalo nás celkem 7 disciplín. Vedli jsme si výborně ve všech disciplínách a přivezli jsme také 3 medaile. Jmenovitě to byli Vojtěch, který převzal bronzovou medaili za hod kriketovým míčkem a Alenka, která přivezla dvě medaile. Bronzovou za překonání opičí dráhy a stříbrnou za skok daleký z místa. Žáci byli výborní reprezentanti a skvělý fanclub. Pro malé sportovce bylo také připraveno i drobné občerstvení formou ovoce a nápojů . Doufáme, že se olympiáda bude konat i příští rok.

    Na fotografie z celého sportovního dne se podívejte v naší fotogalerii.

    This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).