• +420 608 062 016
  • reditelka@skola-petrovice.cz
  • čp. 5, 403 37 Petrovice
  • Spaní ve škole + projektový den

    Ze 13. na 14. dubna proběhla v ZŠ a MŠ Petrovice každoroční akce „Spaní ve škole“, která byla letos obohacena ještě o sázení brambor. Událost započala v 5 hodin odpoledne, kdy se žáci sjížděli do školy a připravovali se na první část programu – Sázení brambor. Na pronajatém poli za školou si mohli žáci vyzkoušet ruční sázení brambor a vidět traktor při strojovém sázení přímo v akci. Připravené bylo pro děti i rodiče také občerstvení ve formě opékání vuřtů a z minulých akcí již oblíbených domácích trdelníků. S blížícím se soumrakem se všechen ruch přesunul do vnitřních prostor a začal večerní program. Pro děti byla připravena bojová hra na téma Harry Potter. Čekal na ně tajemný dopis z bradavic, 5 stanovišť s úkoly, schované indicie k pokladu a to vše podtržené filmovou hudbou, která se rozléhala po všech prostorách školy. Den byl zakončen krátkou stezkou odvahy, která vedla kolem hřbitova. Následující dopoledne proběhlo tvoření erbů jednotlivých skupin a sázení „Mandragor“. Akce byla velice zdařilá a žáci si ji jako každý rok velmi užili.

    Na fotografie z akce se můžete podívat v naší fotogalerii.

    This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).