• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Listopadové cvičení v přírodě

  Pondělí, dne 21. 11. 2022, se neslo v duchu listopadového cvičení v přírodě.

  V úvodu výuky jsme část času využili pro nácvik jednotlivých vystoupení k příležitosti plánovaného rozsvěcení vánočního stromu v Petrovicích.

  Jakmile byly však povinnosti za námi, celí natěšení jsme vyrazili hromadně do nedalekého okolí školy, kde nás venku uvítalo pravé zimní počasí. A tak jsme se za nádherného snášení se vloček všude kolem nás vydali na zdravotní okružní procházku, kterou jsme posléze celí promrzlí zakončili sněhovými hrátkami na přilehlém školním hřišti. Děti si dopoledne opravdu užily a řádně se vyřádily, neboť se jednalo o první pořádný letošní sníh a přestože ho nebylo požehnaně, tváře žáků dokázal rozzářit od ucha k uchu.

  Již nyní se těšíme na prosincové cvičení v přírodě, které se ponese tradičně v duchu vycházky ke krmelci a přilepšení zvířátkům v těžkých zimních časech.

  Kolektiv ZŠ Petrovice

  This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).