• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Čarodějnický den

  V pátek, dne 29. dubna 2022, proběhla výuka v základní škole formou projektového dne na téma pálení čarodějnic.

  Všichni jsme se sešli ráno v dobré náladě, a abychom ještě více podpořili naši ranní aktivitu, neváhali jsme, a hned se pěkně formou společné taneční rozcvičky rozhýbali. Poté jsme se vrhli na tvoření, aby si každý z žáků domů odnesl na památku čarodějnici, kterou bude moci upálit. Po krátkém odpočinku a vydatné svačině jsme se vydali ven na fotbalové hřiště, kde jsme se formou různých stanovišť věnovali samozřejmě také výuce. Pro žáky byla připravena tematická stanoviště anglického jazyka, matematiky, pohybových her a českého jazyka + přírodovědy.

  Všichni jsme si krásně prosluněný dopolední program prima užili. Na jeho konci jsme už chvátali do jídelny, kde jsme doplnili energii výbornou zeleninovou polévkou a nudlemi s mákem.

  Kolektiv ZŠ Petrovice 🙂

  This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).