• Čarodějnický den

V pátek, dne 29. dubna 2022, proběhla výuka v základní škole formou projektového dne na téma pálení čarodějnic.

Všichni jsme se sešli ráno v dobré náladě, a abychom ještě více podpořili naši ranní aktivitu, neváhali jsme, a hned se pěkně formou společné taneční rozcvičky rozhýbali. Poté jsme se vrhli na tvoření, aby si každý z žáků domů odnesl na památku čarodějnici, kterou bude moci upálit. Po krátkém odpočinku a vydatné svačině jsme se vydali ven na fotbalové hřiště, kde jsme se formou různých stanovišť věnovali samozřejmě také výuce. Pro žáky byla připravena tematická stanoviště anglického jazyka, matematiky, pohybových her a českého jazyka + přírodovědy.

Všichni jsme si krásně prosluněný dopolední program prima užili. Na jeho konci jsme už chvátali do jídelny, kde jsme doplnili energii výbornou zeleninovou polévkou a nudlemi s mákem.

Kolektiv ZŠ Petrovice 🙂