• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Čarodějnický den

  V pátek, dne 29. dubna 2022, proběhla výuka v základní škole formou projektového dne na téma pálení čarodějnic.

  Všichni jsme se sešli ráno v dobré náladě, a abychom ještě více podpořili naši ranní aktivitu, neváhali jsme, a hned se pěkně formou společné taneční rozcvičky rozhýbali. Poté jsme se vrhli na tvoření, aby si každý z žáků domů odnesl na památku čarodějnici, kterou bude moci upálit. Po krátkém odpočinku a vydatné svačině jsme se vydali ven na fotbalové hřiště, kde jsme se formou různých stanovišť věnovali samozřejmě také výuce. Pro žáky byla připravena tematická stanoviště anglického jazyka, matematiky, pohybových her a českého jazyka + přírodovědy.

  Všichni jsme si krásně prosluněný dopolední program prima užili. Na jeho konci jsme už chvátali do jídelny, kde jsme doplnili energii výbornou zeleninovou polévkou a nudlemi s mákem.

  Kolektiv ZŠ Petrovice 🙂