• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Velikonoční stezka

  Ve středu, dne 13. dubna 2022, jsme se před Velikonočními prázdninami rozloučili se školou prima akcí. Poslední dvě vyučovací hodiny proběhl orientační běh, pojatý jako Velikonoční stezka.

  V přilehlém okolí školy bylo pro děti nachystáno devět stanovišť s rozmanitými úkoly. Žáci celou trasu proběhli ve věkově různorodých skupinách. Pro mladší děti bylo připraveno plnění různých logických úkolů, starší se poté věnovaly zejména čtení s porozuměním o historickém významu jednotlivých předvelikonočních dnů.

  Tajenku, kterou stezka skrývala, odhalily všechny skupiny hravě. V samém závěru na ně proto čekala maličká odměna od zajíčka. Výbornou náladu celé akce podpořilo také krásné jarní počasí, které nám opravdu velkoryse přálo.

  Přejeme Vám krásné a pohodové prožití Velikonoc,

  kolektiv ZŠ Petrovice

  This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).