• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Halloweenské vyučování

  Halloweenské vyučování

  Dne 1. listopadu 2021 se žáci po uplynulých podzimních prázdninách vrátili do lavic. Aby se po delším odpočinku ve škole klidně rozkoukali, čekala je místo klasického učení výuka zábavnou formou. Přestože se po celý den učili dle stanoveného rozvrhu, bylo celé pondělí laděno do Halloweenské atmosféry. Žáci pomocí plnění různých zábavných úkolů poznávali blíže tento svátek slavící se především v anglicky mluvících zemích. Vyzkoušeli si dlabání dýně, předvedli se v krásných rozmanitých kostýmech a po celý den v uvolněné atmosféře pracovali též na stmelování třídních kolektivů. V závěru strašidelného dne opustili téma Halloweenu a věnovali se svátku Dušiček, jehož připomenutí je čekalo nadcházející den.

  Prohlédněte si v galerii, jak to ve škole během Halloweenského učení žilo!

  Kolektiv ZŠ Petrovice