• +420 608 062 016
  • reditelka@skola-petrovice.cz
  • čp. 5, 403 37 Petrovice
  • Provoz školy od 30.11.2020 znovu obnoven

    Od pondělí 30.11.2020 bude obnovena prezenční výuka všech tříd naší školy. Rozvrh jednotlivých tříd zůstává stejný jako před uzavřením, pouze výuka Tv a Hv bude probíhat ve venkovních prostorách, a to i mimo areál školy. Žáci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole i školní družině. Doporučujeme minimálně čtyři roušky na den. Pobyt ve školní družině bude zaměřen na venkovní aktivity, které budou probíhat od 13 do 15 hodin. V této době není možné vyzvedávat děti z družiny. Vybavte prosím děti teplým oblečením a vhodnou obuví. Pokud nebudete mít zájem využívat školní jídelnu a družinu, je nutné písemně informovat vychovatelky školní družiny. V souvislosti s návratem žáků, jsou na stránkách ČSSZ zvěřejněny informace k ošetřovnému.

    Květuše Leistnerová
    ředitelka školy