• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Provoz školy od 30.11.2020 znovu obnoven

  Od pondělí 30.11.2020 bude obnovena prezenční výuka všech tříd naší školy. Rozvrh jednotlivých tříd zůstává stejný jako před uzavřením, pouze výuka Tv a Hv bude probíhat ve venkovních prostorách, a to i mimo areál školy. Žáci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole i školní družině. Doporučujeme minimálně čtyři roušky na den. Pobyt ve školní družině bude zaměřen na venkovní aktivity, které budou probíhat od 13 do 15 hodin. V této době není možné vyzvedávat děti z družiny. Vybavte prosím děti teplým oblečením a vhodnou obuví. Pokud nebudete mít zájem využívat školní jídelnu a družinu, je nutné písemně informovat vychovatelky školní družiny. V souvislosti s návratem žáků, jsou na stránkách ČSSZ zvěřejněny informace k ošetřovnému.

  Květuše Leistnerová
  ředitelka školy

  This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).