• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • První školní den

  První školní den Vás přivítáme v úterý, 1.9.2020 v 8:00 hodin ve třídách základní školy. Ve škole strávíte pouze jednu vyučovací hodinu. V tento den není potřeba nosit aktovky. Žáci prvního ročníku mohou přijít se svými rodiči (kvůli současné situaci,  prosím maximálně o dvoučlenný doprovod Vašeho prvňáčka).

  Pokud budete chtít využít školní družinu a školní jídelnu, již 1.9 je nutné vyplnit přihlášku do školní družiny i školní jídelny a zaplatit obědy předem.

  Po vstupu do školy využijte prosím bezdotykový dávkovač na dezinfekci.

  Mgr. Květuše Leistnerová, ředitelka školy

  This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).