• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Sněhuláci pro Afriku

  Dne 2. února 2023 se naše škola zapojila do benefiční kampaně Sněhuláci pro Afriku v rámci dne cvičení v přírodě. V úvodu se žáci seznámili s hlavní myšlenkou této kampaně. Následně i přes prvotní nepřízeň počasí vyrazili ven a postavili několik vydařených sněhuláků. Fotky jejich děl najdete ve fotogalerii níže.

  Mnozí z žáků též přispěli dobrovolným finančním příspěvkem 50,-, který poputuje na nákup jízdních kol a jejich náhradních dílů dětem do Gambie.

  Děkujeme každému, kdo se s námi na benefici podílel!

  Kolektiv ZŠ a MŠ Petrovice

   

  This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).