• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Mikulášská výuka

  V pondělí, dne 5. 12. 2022, si děti dopolední výuku zpestřily tematikou dne sv. Mikuláše.

  Celé vyučování bylo laděno do andělských aktivit a čertovských hrátek. Během výuky děti navštívil Mikuláš, který zhodnotil chování dětí a anděl s nadílkou, kterou si zasloužili všichni pilní a šikovní žáci, kteří předvedli recitaci nějaké pěkné básně. Rozverný čert děti pozlobil a dobrou zprávou je, že si nikoho ze zlobivců neodnesl do dalekého pekla.

  Den jsme si všichni užili a jsme rádi, že jsme opět o krůček blíže kouzelným Vánocům. 🙂

   

  This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).