• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Výuka in- line bruslení

  V pátek, 7. října 2022, se žáci základní školy zúčastnili výjezdu na mimoškolní sportovní akci, jejíž náplní byla již druhým rokem výuka in- line bruslení.

  Akce se konala v Sektorovém sportovním centru na Severní Terase pod záštitou bruslařského klubu Inlineclub. Žáci si ve dvou skupinách, rozdělených dle pokročilosti, užili dvě hodiny plné bruslení a her na in- line bruslích pod vedením zkušených lektorů ze zmíněné organizace. V závěru dopoledne plného pohybu poté děti měly možnost ještě zhlédnout vystoupení přítomných instruktorů, kteří jim předvedli, jaká spousta triků a kousků se dá na bruslích naučit.

  Chladnější počasí nikomu nevadilo, všichni jsme se zahřáli pohybem a přestože jsme si akci parádně užili, unavení jsme se poté již těšili na trhané vdolečky k obědu. 🙂

  Kolektiv ZŠ Petrovice