• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Sázení rododendronu

  V úterý, dne 28. června 2022, proběhlo v závěru výuky slavnostní sázení rododendronu. V tomto školním roce nový rododendron sázel odcházející pátý ročník, který na naší základní škole studoval v letech 2017- 2022.

  Při této velké události přiložili všichni páťáci aktivně ruku k dílu a zavzpomínali společně s ostatními žáky na ty nejhezčí okamžiky, které na základní škole v Petrovicí prožili.

  Sázení rododendronu je dílčí akcí celého loučení s odcházejícími žáky. Ve vstupních prostorách školy též visí jejich krásné tablo a samozřejmě proběhla v pondělí i tradiční rozlučková akce s přespáním ve škole. Žáci si společně s rodiči a také pozvanými kamarády opekli vuřty, užili si bohatý večerní program a se školou se též rozloučili ve formě přespání v její budově.

  Přejeme odcházejícím žákům spoustů štěstí a radosti v jejich budoucích studijních letech a budeme rádi pokaždé, když se za námi přijdete podívat. 🙂

  Kolektiv ZŠ Petrovice

  This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).