• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Sázení rododendronu

  V úterý, dne 28. června 2022, proběhlo v závěru výuky slavnostní sázení rododendronu. V tomto školním roce nový rododendron sázel odcházející pátý ročník, který na naší základní škole studoval v letech 2017- 2022.

  Při této velké události přiložili všichni páťáci aktivně ruku k dílu a zavzpomínali společně s ostatními žáky na ty nejhezčí okamžiky, které na základní škole v Petrovicí prožili.

  Sázení rododendronu je dílčí akcí celého loučení s odcházejícími žáky. Ve vstupních prostorách školy též visí jejich krásné tablo a samozřejmě proběhla v pondělí i tradiční rozlučková akce s přespáním ve škole. Žáci si společně s rodiči a také pozvanými kamarády opekli vuřty, užili si bohatý večerní program a se školou se též rozloučili ve formě přespání v její budově.

  Přejeme odcházejícím žákům spoustů štěstí a radosti v jejich budoucích studijních letech a budeme rádi pokaždé, když se za námi přijdete podívat. 🙂

  Kolektiv ZŠ Petrovice