• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Aktuality

  Přechod na prezenční výuku prvních a druhých ročníků

  Informace k provozu školy od 18. 11. 2020

  Od středy 18. 11. 2020 přechází distanční výuka prvního a druhého ročníku na prezenční. Žáci jsou povinni po celou dobu výuky nosit ochranu úst a nosu. Do školy budou žáci přicházet podle tříd. Před školou musí žáci dodržovat rozestupy vyznačené na zemi. Žáci prvního ročníku přichází do školy v 7:40, kde budou následně odvedeni do třídy jejich třídní učitelkou. Žáci druhého ročníku přichází do školy v 7:50. Vzhledem k tomu, že je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání, budou v tyto hodiny žáci chodit ven, vybavte je prosím vhodným oblečením a obuví.

   

  Provoz školní družiny

  V případě nezbytně nutném, bude možno využít školní družinu v ranních hodinách od 6:30.
  V odpoledních hodinách lze žáka vyzvednout buď do 13:00, nebo od 15:00. Mezi 13.-15. hodinou družina odchází ven. Proto vybavte děti teplým oblečením a vhodnou obuví.

   

  Ochranné pomůcky pro žáky

  Každý žák je povinen disponovat nejméně čtyřmi rouškami, nejlépe ve vzduchotěsném obalu.

  Květuše Leistnerová
  ředitelka školy

  This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).