• +420 608 062 016
 • reditelka@skola-petrovice.cz
 • čp. 5, 403 37 Petrovice
 • Aktuality

  Přechod na prezenční výuku prvních a druhých ročníků

  Informace k provozu školy od 18. 11. 2020

  Od středy 18. 11. 2020 přechází distanční výuka prvního a druhého ročníku na prezenční. Žáci jsou povinni po celou dobu výuky nosit ochranu úst a nosu. Do školy budou žáci přicházet podle tříd. Před školou musí žáci dodržovat rozestupy vyznačené na zemi. Žáci prvního ročníku přichází do školy v 7:40, kde budou následně odvedeni do třídy jejich třídní učitelkou. Žáci druhého ročníku přichází do školy v 7:50. Vzhledem k tomu, že je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání, budou v tyto hodiny žáci chodit ven, vybavte je prosím vhodným oblečením a obuví.

   

  Provoz školní družiny

  V případě nezbytně nutném, bude možno využít školní družinu v ranních hodinách od 6:30.
  V odpoledních hodinách lze žáka vyzvednout buď do 13:00, nebo od 15:00. Mezi 13.-15. hodinou družina odchází ven. Proto vybavte děti teplým oblečením a vhodnou obuví.

   

  Ochranné pomůcky pro žáky

  Každý žák je povinen disponovat nejméně čtyřmi rouškami, nejlépe ve vzduchotěsném obalu.

  Květuše Leistnerová
  ředitelka školy